SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski złożył drogie łóżeczko córki [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski złożył drogie łóżeczko córki [ZDJĘCIA]

05.05.2017, godz. 09:26
Robert i Anna Lewandowscy szykują pokój dla dziecka
foto:

Robert Lewandowski w czwartek 4 maja poinformował świat, że został ojcem. Kapitan reprezentacji Polski wrzucił na Instagrama zdjęcie, na którym trzyma na rękach maleńką córeczkę Klarę. Anna Lewandowska, która urodziła dziecko czuje się dobrze, a sama pociecha może liczyć na wszelkie wygody. Pokój dla córki państwo Lewandowscy przygotowywali już od jakiegoś czasu, a piłkarz sam złożył łóżeczko, które nie należało do najtańszych.

Robert Lewandowski z wielką niecierpliwością oczekiwał na narodziny swojej córeczki. Kapitan reprezentacji Polski już w grudniu obwieścił światu, że zostanie ojcem. Podczas meczu Ligi Mistrzów między jego Bayernem Monachium a Atletico Madryt zaprezentował cieszynkę, która nie pozostawiła wątpliwości. Później okazało się, że Anna Lewandowska pierwsze dziecko urodzi na przełomie kwietnia i maja.

W czwartek 4 maja "Lewy" pochwalił się zdjęciem, na którym trzyma pociechę na rękach. "Dumny tata Klary. Wspaniałe uczucie" - napisał na Instagramie Robert Lewandowski. Dziewczynka może liczyć na wszelkie wygody. Jakiś czas temu jeden z najlepszych piłkarzy na świecie składał łóżeczko dla dziecka. Okazuje się, że to najwyższa półka. Kosztowało bowiem 4700 złotych! Z pewnością jednak najważniejsze będzie to, że dziecko wychowa się w atmosferze miłości i wzajemnego wsparcia.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: