SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem oklaskiwała męża [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem oklaskiwała męża [ZDJĘCIA]

12.03.2017, godz. 11:52
ANNA LEWANDOWSKA OGLĄDA SETNĄ BRAMKĘ ROBERTA
ANNA LEWANDOWSKA OGLĄDA SETNĄ BRAMKĘ ROBERTA foto:

Już za kilka tygodni Anna Lewandowska i jej mąż Robert zostaną szczęśliwymi rodzicami! Mimo widocznego ciążowego brzuszka żona kapitana reprezentacji Polski wciąż wspiera swojego męża. Gdy w sobotę strzelał on swojego setnego gola w barwach Bayernu Monachium, ukochana oklaskiwała go na stojąco. To się nazywa miłość!

W sobotę Bayern Monachium grał z Eintrachtem Frankfurt. W tym spotkaniu Robert Lewandowski strzelił dwa gole. Druga bramka była jubileuszowa. Dzięki niej kapitan reprezentacji Polski dobił do stu trafień dla Bawarczyków. Liczbę tę osiągnął zaledwie po niespełna trzech sezonach. "100 bramek dla Bayernu. Każdy dał mi wiele satysfakcji. Mam nadzieję, że z waszym wsparciem, będę miał możliwość przeżycia więcej takich chwil jak ta" - napisał na Instagramie sam zainteresowany.

Z trybun wyczyn męża oklaskiwała ukochana żona. Anna Lewandowska z widocznym ciążowym brzuszkiem nie posiadała się z radości po kolejnych trafieniach Roberta. Jej uśmiech odzwierciedlał prawdziwą miłość, która łączy tę dwójkę!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: