SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska znów zachwyciła wakacyjną fotką! Aż promienieje! [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska znów zachwyciła wakacyjną fotką! Aż promienieje! [ZDJĘCIE]

19.07.2016, godz. 18:09
Anna Lewandowska
foto:

Anna Lewandowska ostatnio stwierdziła, że w czasie wakacji na wyspie Mykonos naładowała baterie na cały rok. I rzeczywiście - na wakacyjnych zdjęciach, którymi dzieli się z fanami, aż bije od niej pozytywna energia. "Chłoń energię ze słońca! Ciesz się życiem i łap chwilę. Podaj dalej!" - podpisała kolejną efektowną fotografię Ania Lewandowska.

Cudowny urlop na greckiej wyspie Mykonos powoli się kończy. Już za kilka dni Robert i Anna Lewandowscy będą musieli wrócić do Monachium, gdzie polski piłkarz dołączy do kolegów z Bayernu. "Baterie naładowane. W mojej głowie wiele nowych pomysłów" - napisała na Facebooku Ania Lewandowska. W zdrowym ciele zdrowy duch... Piękna żona kapitana reprezentacji Polski pochwaliła się też efektownym zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Wygląda przepięknie!
Anna Lewandowska stara się zarażać ludzi pozytywną energią, zachęcając ich do zdrowego trybu życia i uprawiania sportu. Idzie jej świetnie, żona kapitana reprezentacji Polski ma coraz więcej fanów i naśladowców.
"Kibicowanie jest fajne, ale samodzielne uczestnictwo w sporcie to dopiero frajda! Ruch, zdrowa rywalizacja, wspólna radość – to zdrowie! Wszyscy nasi kadrowicze znaleźli się na EURO dzięki talentowi, ale popartemu naprawdę ciężką pracą. Widzimy ich teraz na pięknych stadionach, ale przecież zaczynali na zwykłych boiskach, czasem mocno błotnistych.
Mają PASJĘ i poświęcili jej czas i siły.
Zapewne przydaje się też łut szczęścia, np. spotkanie w odpowiednim momencie dobrego szkoleniowca.
Ale podstawą sukcesu jest praca, ogromna, systematyczna praca. Patrząc dziś na tych chłopaków, kibicując im, można uwierzyć, że warto mieć marzenia i nie poddawać się. I dotyczy to oczywiście nie tylko sportu!
Do boju POLSKA!" - apelowała niedawno Ania Lewandowska, gdy polscy piłkarze walczyli na Euro

Trudno się z nią nie zgodzić, prawda?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: