SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Arkadiusz Milik już po operacji. Tak Jessica Ziółek wspiera ukochanego [ZDJĘCIE]

Arkadiusz Milik już po operacji. Tak Jessica Ziółek wspiera ukochanego [ZDJĘCIE]

11.10.2016, godz. 09:50
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek w Barcelonie
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek w Barcelonie foto:

Arkadiusz Milik przeżywa teraz ciężkie chwile, bo po operacji rekonstrukcji więzadła krzyżowego czeka go kilka miesięcy rozbratu z piłką nożną. W tym trudnym czasie może jednak liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Jego ukochana Jessica Ziółek nie odstępuje go na krok i jeszcze podczas pobytu piłkarza w szpitalu w mediach społecznościowych pochwaliła się wspólnym zdjęciem.

Milik doznał kontuzji podczas sobotniego meczu reprezentacji Polski z Danią. Ucierpiało jego kolano, bowiem młody napastnik Napoli zerwał więzadło krzyżowe przednie. Jest już po operacji i wstępne diagnozy co do jego powrotu na boisko są całkiem optymistyczne, ale i tak przed nim kilka miesięcy ciężkiej pracy, rekonwalescencji i walki o powrót do zdrowia.

W tych trudnych dla siebie chwilach może jednak liczyć na wsparcie swoich najbliższych, a przede wszystkim dziewczyny - Jessiki Ziółek. Ukochana piłkarza towarzyszyła mu już w szpitalu, skąd wstawiła na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma Milika za rękę. "Najważniejsze, że razem. Kocham cię najmocniej" - podpisała fotografię.

Taka partnerka to prawdziwy skarb. Jednak nie tylko ona bardzo mocno wspiera polskiego piłkarza. Mnóstwo słów otuchy płynie do niego także ze strony kibiców, a sam Milik bardzo im za to podziękował - Nie zdajecie sobie sprawy, jak Wasze wsparcie mi pomaga. Dziękuję. Wszystko będzie OK! Wrócę silniejszy! - napisał na swoim profilu na Twitterze.

Najważniejsze ze razem !!! Kocham cie najmocniej ! @arekmilik !

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Ziółek (@dzanila95) 10 Paź, 2016 o 11:41 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: