SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna polacy za granicą Arkadiusz Milik już po operacji. Tak Jessica Ziółek wspiera ukochanego [ZDJĘCIE]

Arkadiusz Milik już po operacji. Tak Jessica Ziółek wspiera ukochanego [ZDJĘCIE]

11.10.2016, godz. 09:50
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek w Barcelonie
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek w Barcelonie foto:

Arkadiusz Milik przeżywa teraz ciężkie chwile, bo po operacji rekonstrukcji więzadła krzyżowego czeka go kilka miesięcy rozbratu z piłką nożną. W tym trudnym czasie może jednak liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Jego ukochana Jessica Ziółek nie odstępuje go na krok i jeszcze podczas pobytu piłkarza w szpitalu w mediach społecznościowych pochwaliła się wspólnym zdjęciem.

Milik doznał kontuzji podczas sobotniego meczu reprezentacji Polski z Danią. Ucierpiało jego kolano, bowiem młody napastnik Napoli zerwał więzadło krzyżowe przednie. Jest już po operacji i wstępne diagnozy co do jego powrotu na boisko są całkiem optymistyczne, ale i tak przed nim kilka miesięcy ciężkiej pracy, rekonwalescencji i walki o powrót do zdrowia.

W tych trudnych dla siebie chwilach może jednak liczyć na wsparcie swoich najbliższych, a przede wszystkim dziewczyny - Jessiki Ziółek. Ukochana piłkarza towarzyszyła mu już w szpitalu, skąd wstawiła na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma Milika za rękę. "Najważniejsze, że razem. Kocham cię najmocniej" - podpisała fotografię.

Taka partnerka to prawdziwy skarb. Jednak nie tylko ona bardzo mocno wspiera polskiego piłkarza. Mnóstwo słów otuchy płynie do niego także ze strony kibiców, a sam Milik bardzo im za to podziękował - Nie zdajecie sobie sprawy, jak Wasze wsparcie mi pomaga. Dziękuję. Wszystko będzie OK! Wrócę silniejszy! - napisał na swoim profilu na Twitterze.

Najważniejsze ze razem !!! Kocham cie najmocniej ! @arekmilik !

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Ziółek (@dzanila95) 10 Paź, 2016 o 11:41 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: