SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Arkadiusz Milik kochany przez kibiców Napoli. Poświęcą mu oprawę

Arkadiusz Milik kochany przez kibiców Napoli. Poświęcą mu oprawę

15.10.2016, godz. 14:02
Arkadiusz Milik, Napoli
Arkadiusz Milik foto: AP

Arkadiusz Milik przeżywa ciężkie chwile. Napastnik Napoli i reprezentacji Polski odniósł poważną kontuzję podczas meczu biało-czerwonych z Danią. Najgorsze prognozy przewidywały nawet pół roku przerwy snajpera. Polak otrzymuje wsparcie z każdej możliwej strony i na każdym kroku podkreśla, że jest za to wdzięczny. Milej zrobi mu się także w sobotę, ponieważ kibice klubu z Neapolu przygotowali specjalną oprawę na jego cześć.

W sobotę o godzinie 15:00 Napoli podejmie na własnym boisku AS Roma. W barwach gospodarzy zobaczymy zapewne Piotra Zielińskiego, a w szeregach gości - Wojciecha Szczęsnego. Niestety, na boisko nie wybiegnie Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski w czterdziestej minucie spotkania eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią tak niefortunnie upadł na murawę po starciu z rywalem, że nie wytrzymały jego więzadła w kolanie. Snajper poddał się zabiegowi i choć wydawało się, że może czekać go aż pół roku przerwy, to do gry wróci najprawdopodobniej za około cztery miesiące.

Kibice Napoli zdążyli już pokochać polskiego snajpera. Milik świetnie wprowadził się do drużyny i już na wstępie zaznaczył swoją obecność kilkoma golami. Doczekał się nawet kanapki o swoim nazwisku w stadionowym bufecie. Nic dziwnego, że fani są smutni z powodu jego absencji. Nie zamierzają jednak zostawiać piłkarza samemu sobie. W sobotę zamierzają przedstawić oprawę, która wleje w serce zawodnika sporo otuchy. Ciekawe jak na to wszystko zareaguje Milik, który zasiądzie na trybunach.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: