SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Arkadiusz Milik śpiewał dla Piotra Zielińskiego! Wyciekły nagrania z imprezy urodzinowej [WIDEO]

Arkadiusz Milik śpiewał dla Piotra Zielińskiego! Wyciekły nagrania z imprezy urodzinowej [WIDEO]

24.05.2017, godz. 17:47
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński
foto: Facebook

Po ligowym zwycięstwie nad Fiorentiną Laura Słowik zorganizowała Piotrowi Zielińskiemu imprezę - niespodziankę. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło piłkarzy Napoli z Arkadiuszem Milikiem na czele. Pojawił się także reprezentacyjny kolega "Ziela" - Paweł Wszołek. Zawodnicy nieźle bawili się na urodzinach Polaka i zaprezentowali nawet swoje umiejętności wokalne. Filmiki z imprezy przedostały się do internetu, a hitem stał się występ Milika m.in. z Driesem Mertensem. Posłuchajcie sami.

Tylko możemy sobie wyobrażać jak świetne urodziny miał Piotr Zieliński. Jego ukochana zorganizowała mu imprezę - niespodziankę, na której stawili się w licznym gronie klubowi koledzy reprezentanta Polski. Zabawa rozkręciła się na dobre i uczestnicy urodzinowego przyjęcia stanęli przed mikrofonem, by dać próbkę swoich umiejętności wokalnych.

Prym wiódł Arkadiusz Milik, który korzystał z każdej okazji do zaśpiewania jakiegoś przeboju. Czy to wykonanie grupowe, czy duet - snajper Napoli i reprezentacji Polski nie odmówił żadnego występu. Z resztą obejrzyjcie nagrania z niespodziankowej imprezy Zielińskiego i sami oceńcie, jak śpiewa Arkadiusz Milik?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: