SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Arkadiusz Milik szykuje się na powrót już w niedzielę! Nowa fryzura snajpera [ZDJĘCIA]

Arkadiusz Milik szykuje się na powrót już w niedzielę! Nowa fryzura snajpera [ZDJĘCIA]

27.01.2017, godz. 21:09
Arkadiusz Milik, Napoli
foto: EAST NEWS

Arkadiusz Milik w niedzielę 29 stycznia może zagrać po raz pierwszy od ponad 100 dni! Lekarze Napoli twierdzą, że Polak jest już gotowy, a decyzja o włączeniu napastnika do kadry na spotkanie z Palermo zależy tylko od trenera. Milik szykuje się na powrót w wielkim stylu - zrobił sobie nową fryzurę.

"Arkadiusz Milik jest gotowy do gry. Przez ostatni dni trenował z drużyną, ale powołanie na spotkanie Serie A zależy wyłącznie od trenera Maurizio Sarriego. " - mówił dla "Przeglądu Sportowego" Alfonso De Nicola, szef sztabu medycznego Napoli. Lekarze ekipy z Neapolu dokonali cudu. Piłkarze, którzy zrywają więzadła w kolanie, zazwyczaj muszą pauzować przynajmniej sześć miesięcy. Milik został postawiony na nogi w trzy!

Choć lekarze dają Polakowi zielone światło to nie może dziwić postawa trenera Napoli, który chce dmuchać na zimne i ostrożnie obchodzi się z Milikiem. Może sytuacja wyglądałaby inaczej, gdyby drużyna odnosiła słabe wyniki, ale podczas nieobecności naszego napastnika radziła sobie znakomicie. Jest na trzecim miejscu w tabeli. Do liderującego Juventusu Napoli traci tylko cztery punkty.

Milik na pewno przyda się w najważniejszych meczach tego sezonu. Napoli w fazie pucharowej Ligi Mistrzów zmierzy się z Realem, a na "Królewskich" trzeba wystawić najmocniejszy skład. Czy do tego czasu Milik zdąży odbudować swoją formę? Włoscy dziennikarze są zdania, że w ten weekend dostanie swoją szansę. Kibicom zaprezentuje się w nowej fryzurze!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: