SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Arkadiusz Milik wróci w przeciągu miesiąca? Lekarz Napoli ocenia stan napastnika

Arkadiusz Milik wróci w przeciągu miesiąca? Lekarz Napoli ocenia stan napastnika

16.12.2016, godz. 20:23
Arkadiusz Milik, Napoli
foto: EAST NEWS

Arkadiusz Milik wraca do pełni sprawności w błyskawicznym tempie. Głównodowodzący rehabilitacją napastnika SSC Napoli - profesor Pier Paolo Mariani jest prawie pewien, że Polak wróci na boisko w przeciągu miesiąca. Lekarzowi wystarczyło krótkie spotkanie, aby ocenić stan i możliwości fizyczne zawodnika. Co nowego u Milika? Zobaczcie diagnozę doktora Mariani!

Arkadiusz Milik coraz bliżej powrotu! Po raz kolejny docierają do nas optymistyczne wieści z Neapolu. Polak już dawno wrócił do treningów i wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy jego oficjalnego powrotu. Milika dopingują zarówno kibice reprezentacji Polski, jak i fani drużyny SSC Napoli, przed którą stoją bardzo poważne wyzwania - ważne spotkania ligowe oraz rywalizacja z Realem Madryt!

Lekarz "Azzurrich", Pier Paolo Mariani, spotkał się dziś z gwiazdą drużyny w klinice Villa Stuart w Rzymie. Po niedługim badaniu i rozmowie z Milikiem Mariani oznajmił - W ciągu miesiąca Arek powinien wrócić na boisko. Czy będzie w stu procentach gotowy na mecz z Realem Madryt w Lidze Mistrzów? Jestem optymistą – Te słowa z pewnością uspokoiły zarówno zawodnika, jak i rzesze jego fanów, którzy od października dopingują i śledzą proces rehabilitacji Polaka.

Wierzymy, że słowa Marianiego okażą się prawdą. Przed zerwaniem wiezadeł w kolanie reprezentant Polski błyszczał formą, zdobywając we Włoszek siedem bramek w dziewięciu spotkaniach. Napastnik jest kluczową postacią drużyny SSC Napoli i Biało-Czerwonych. Tymczasem czekamy na kolejne optymistyczne wieści z Neapolu!

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: