SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Arkadiusz Milik wrócił na boisko! Towarzyszył mu spory uśmiech [ZDJĘCIE]

Arkadiusz Milik wrócił na boisko! Towarzyszył mu spory uśmiech [ZDJĘCIE]

18.11.2016, godz. 07:16
Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik foto: AP

Wygląda na to, że Arkadiusz Milik wróci do pierwszego składu Napoli szybciej niż wszyscy się spodziewali! Reprezentant Polski po tym jak zaczął treningi na bieżni i delikatne ćwiczenia z piłką, pojawił się także na boisku, gdzie trenował pod okiem członka sztabu szkoleniowego. Towarzyszył mu bardzo szeroki uśmiech, co może napawać optymizmem!

Co prawda w czwartek Arkadiusz Milik piłki nie kopał, ale wreszcie wrócił na boisko. Biegał dookoła z szerokim uśmiechem na twarzy i wygląda na to, że sam jest zdziwiony jak dobrze przebiega jego rehabilitacja. Pierwsze prognozy mówiły, że reprezentant Polski nie wybiegnie na boisko przez około pół roku. Choć do powrotu do pierwszego składu jeszcze długa droga, to snajper Napoli stawia kolejne wielkie kroki na drodze do strzelania kolejnych goli w Serie A i eliminacjach mistrzostw świata 2018. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to do gry może wrócić już 15 stycznia, kiedy to Napoli zagra z Pescarą przed własną publicznością - informuje "Tuttosport".

Przypomnijmy, Milik kontuzji więzadeł w kolanie doznał podczas październikowego meczu reprezentacji Polski na PGE Narodowym w Warszawie z Danią. Po jednym ze starć z rywalem napastnik tak niefortunnie upadł, że nie był w stanie dograć spotkania. Badania wykonane po końcowym gwizdku potwierdziły najgorszy scenariusz. W kolejnych dniach Milik otrzymywał wsparcie zarówno od kibiców, jak i kolegów z boiska, co jak sam przyznał dodało mu mnóstwa sił.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: