SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Arkadiusz Milik został kapitanem [ZDJĘCIA]

Arkadiusz Milik został kapitanem [ZDJĘCIA]

09.05.2017, godz. 19:11
Arkadiusz Milik, Jessica Ziółek
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik foto: Instagram

Arkadiusz Milik aktywnie spędza wolny czas. Polski napastnik włoskiego Napoli w dniu bez treningów na chwilę postanowił zostać kapitanem jachtu. W Internecie pochwalił się zdjęciem, na którym prowadzi pokaźnych rozmiarów łódź. Czy Arkadiusz Milik kiedyś zostanie również kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski? Na razie jest nim wciąż oczywiście Robert Lewandowski.

Arkadiusz Milik nie będzie miło wspominał zbliżającego się już do końca sezonu. W październiku ubiegłego roku doznał przecież poważnej kontuzji (zerwane więzadła krzyżowe) po której musiał długo pauzować. Kiedy już wrócił na boisko, jego forma (co zrozumiałe) jest daleka od tej sprzed urazu. Strzelił po powrocie tylko jednego gola (w meczu z Sassuolo). Jeszcze nie wiadomo, czy piłkarzy wystąpi w mistrzostwach świata U-21, które w czerwcu zostaną rozegrane w Polsce.

Tymczasem Milik bardzo aktywnie spędza wolny czas. W niedzielę spędził dzień z ukochaną Jessicą Ziółek, natomiast we wtorek sprawdził się w roli kapitana jachtu. Trzeba przyznać, że za sterami łodzi Arkadiusz wyglądał bardzo poważnie. Może kiedyś zostanie kapitanem reprezentacji Polski?

 

Enjoying the day off like a captain #relax #freetime #sun #boat #sea #italia

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik) 9 Maj, 2017 o 3:18 PDT

 

With my love ❤ #lunch #sunday #freetime #goodtime

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik) 7 Maj, 2017 o 5:43 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: