SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Arsenal ustalił cenę za Wojciecha Szczęsnego. Juventus zrezygnuje?

Arsenal ustalił cenę za Wojciecha Szczęsnego. Juventus zrezygnuje?

26.06.2017, godz. 16:05
Wojciech Szczęsny, AS Roma
foto: EAST NEWS

Wojciech Szczęsny od kilku tygodni łączony jest z Juventusem Turyn. "Stara Dama" widzi w Polaku następcę legendarnego Gianluigiego Buffona. Według mediów mistrzowie Włoch złożyli już nawet za kadrowicza Adama Nawałki ofertę. Arsenal jednak nie zgodził się na warunki stawiane przez Juve i propozycję odrzucił. Teraz londyńczycy ustalili cenę za Polaka, która może okazać się zaporowa.

Wojciech Szczęsny ma za sobą świetny sezon. Reprezentant Polski spędził go na wypożyczeniu w AS Roma, gdzie wrócił na bramkarski szczyt w Europie. Bardzo dobra postawa znalazła przełożenie na polu transferowym. Choć jeszcze niedawno golkiper utrzymywał, że chce wrócić do Arsenalu i grać na Emirates Stadium, to plany szybko się zmieniły. Od kilku tygodni Wojciech Szczęsny negocjuje z Juventusem Turyn. Według włoskich mediów "Stara Dama" złożyła już jakiś czas ofertę za Polaka w wysokości około 5 milionów euro.

Arsenal targuje się o Szczęsnego. Chce więcej pieniędzy od Juventusu

Arsenal nie zgodził się jednak na propozycję. Według dziennikarzy zażądał od Juve około 10 milionów euro więcej. Turyńczycy postanowili przystać na te warunki i mieli złożyć kolejną ofertę. Problem w tym, że "Kanonierzy" znowu podbili stawkę. Jak podał dziennik "The Sun", Arsenal ustalił cenę za polskiego bramkarza na 20 milionów euro. To stawia pod znakiem zapytania transfer Szczęsnego. Oprócz kadrowicza Adama Nawałki wyceniono także Lucasa Pereza i Kierana Gibbsa. Według angielskiego klubu obaj warci są 15 milionów euro.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: