SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Artur Sobiech z kolegami rozebrali seksowną modelkę! [ZDJĘCIA]

Artur Sobiech z kolegami rozebrali seksowną modelkę! [ZDJĘCIA]

20.04.2017, godz. 02:00
Sylvie Meis
Sylvie Meis foto:

Piłkarze Hannoveru 96 przed trzema ważnymi meczami granymi w ciągu tygodnia umieścili w szatni podobiznę modelki Sylvie Meis (39 l.), byłej żony piłkarza Rafaela van der Vaarta. Po każdym zdobytym punkcie ściągali z niej jedną część garderoby. Do pełni szczęścia - pozostawienia pani Meis w bikini - zabrakło dwóch punktów, ale 7 zdobytych oczek pozwoliło Hannoverowi wskoczyć na pozycję wicelidera 2. Bundesligi. - Nietypowa motywacja okazała się skuteczna, a było przy tym dużo śmiechu - mówi polski gracz Hannoveru Artur Sobiech (27 l.).

"Super Express": - Czyj to pomysł?

Artur Sobiech: - Naszego bramkarza Philippa Tschaunera, a podobiznę wykonał fizjoterapeuta Ralf Blume. Przypomina to plakat w skali 1:1, tyle że wykonany z tektury. Odklejaliśmy kolejne elementy garderoby i ubrania, najpierw kapelusz, okulary i tak dalej. Robili to Tschauner i kapitan Manuel Schmiedebach.

- Nowy trener Andre Breitenreiter nie chciał odklejać? Pod jego ręką gracie skutecznie - z czterech meczów wygraliście trzy i jeden zremisowaliście.

- Trener się nie wtrącał, a jak sprawa wyszła z szatni, to na oficjalnej konferencji powiedział, że nie ma nic przeciwko, a świadczy to jedynie o świetnej atmosferze panującej w zespole.

- Nie zabraknie teraz motywacji? Bo mówisz, że pani Meis zawitała do szatni tylko na trzy mecze.

- Nie. Ostatni mecz z Brunszwikiem graliśmy już bez niej i niepotrzebny był żaden bodziec, bo to były derby. Wygraliśmy pierwszy raz od 19 lat. Do tego rewelacyjnie spisuje się Tschauner, który w 6 meczach z rzędu nie puścił gola. To rekord w historii klubu. A Sylvie Meis w mediach powiedziała, że trzyma kciuki za nasz awans do Bundesligi, a jeśli tak się stanie, to odwiedzi nas osobiście w szatni.

- Jak na rozbieranie modelki zareagowała twoja narzeczona Bogna?

- Śmiała się. Nie było żadnych uwag i termin naszego ślubu w czerwcu też nie uległ zmianie (śmiech).

autor: Rozmawiał Jerzy Chwałek zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: