SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Grosicki, Boruc i Peszko na Ibizie. Impreza się rozkręca! [ZDJĘCIA]

Grosicki, Boruc i Peszko na Ibizie. Impreza się rozkręca! [ZDJĘCIA]

15.06.2017, godz. 17:34
Artur Boruc z żoną Sarą
Artur Boruc z żoną Sarą foto:

Kamil Grosicki, Artur Boruc i Sławomir Peszko - kiedy ta trójka znajdzie się w jednym miejscu, to wiadomo, że musi być tam dobra zabawa. Trzej przyjaciele z reprezentacji Polski i ich piękne małżonki wypoczywają razem na gorącej hiszpańskiej Ibizie. W dzień wygrzewają się w słońcu, a w nocy - sądząc po zdjęciach - nieźle balują. W końcu jeżeli chodzi o nocne życie to Ibiza jest nieoficjalną stolicą Europy. Zobaczcie ZDJĘCIA z wakacyjnego wypadu piłkarskich gwiazd.

Po zwycięstwie nad Rumunią (3:1) reprezentanci Polski wreszcie mogli udać się na upragnione wakacje. Jedni, jak Robert Lewandowski i Kamil Glik, czas wolny spędzają w Polsce. Grzegorz Krychowiak i Arkadiusz Milik wyskoczyli do Nowego Jorku. A Kamil Grosicki i Sławomir Peszko dołączyli do Artura Boruca na Ibizie i wspólnie z byłym bramkarzem naszej reprezentacji ładują akumulatory w hiszpańskim słońcu.

Grosicki i Peszko od lat są najlepszymi przyjaciółmi. Panowie wspólnie spędzają sylwestra, razem także wyjeżdżają na wakacje, a na zgrupowaniach kadry skrzydłowi Hull i Lechii mieszkają w jednym pokoju. Obaj lubią dobrze się zabawić, dokładnie tak samo jak Boruc. Nic zatem dziwnego, że bramkarz Bournemouth świetnie czuje się w towarzystwie młodszych kumpli z kadry. Zobaczcie ZDJĘCIA z tego zgrupowania na Ibizie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: