SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Boruc i Szczęsny z żonami balują w Los Angeles! [ZDJĘCIA]

Boruc i Szczęsny z żonami balują w Los Angeles! [ZDJĘCIA]

21.06.2017, godz. 14:24
Artur Boruc z żoną Sarą, Wojtek Szczęsny z żoną Mariną
foto: Instagram

Cały kraj myślał, że ci panowie za sobą nie przepadają, a tu proszę! Wojciech Szczęsny i Artur Boruc wybrali się na wspólne wakacje do Los Angeles. Na Instagramie żony tego drugiego pojawiła się kompilacja zdjęć z foto budki. Na nich polscy bramkarze w zabawny sposób pozowali ze swoimi ukochanymi.

W świecie piłkarskim panuje przekonanie, że bramkarze jednej drużyny raczej za sobą nie przepadają. Podobnie myśleli polscy kibice, kiedy brali pod lupę reprezentację Polski. W końcu golkiperzy rywalizują o jedno jedyne miejsce na boisku, więc tarcia pomiędzy nimi byłyby czymś naturalnym. Przykład Wojciecha Szczęsnego i Artura Boruca przeczy powyższym twierdzeniom. Polscy bramkarze zdecydowali się na wspólny wypad do Los Angeles i bawią się tam świetnie.

Świadczą o tym zdjęcia, którymi pochwaliła się żona bramkarza Bournemouth Sara Boruc-Mannei. Na Instagramie opublikowała filmik złożony ze zdjęć wykonanych w popularnych foto budkach. Na fotografiach Sara Boruc, a także Marina Łuczenko, wybranka Wojciecha Szczęsnego, siedzą na kolanach polskich bramkarzy i pozują przed obiektywem. Podpisy pod postem jednoznacznie wskazują, że obie pary łączy coś więcej niż zwykła znajomość.

Wychodzi na to, że Artur Boruc to dusza towarzystwa. Były reprezentant Polski dopiero wrócił z Ibizy, gdzie spędzał czas z Kamilem Grosickim i Sławomirem Peszką. Teraz przebywa już w Mieście Aniołów, gdzie jego kompanem jest inny kolega po fachu.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: