SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Bukiet kwiatów i soczysty buziak. Kamil Glik i jego żona świętowali rocznicę ślubu [ZDJĘCIA]

Bukiet kwiatów i soczysty buziak. Kamil Glik i jego żona świętowali rocznicę ślubu [ZDJĘCIA]

25.06.2017, godz. 15:28
Kamil Glik i Marta Glik
Kamil Glik świętuje rocznicę ślubu wraz ze swoją zoną Martą Glik. foto: Instagram

Kamil Glik wciąż odpoczywa na urlopie po ciężkim, ale obfitującym w sukcesy sezonie 2016/2017. Reprezentant Polski i obrońca AS Monaco ma więc czas dla swojej rodziny, a akurat złożyło się tak, że w trakcie wakacji przypadła jego rocznica ślubu z żoną Martą. Para postanowiła porządnie uczcić ten wyjątkowy dzień i pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Nie tak dawno swoją rocznicę świętowali Robert i Anna Lewandowscy, a zaledwie kilka dni później podobną okazję do celebracji mieli Kamil Glik i jego żona Marta. Dokładnie sześć lat temu para stanęła na ślubnym kobiercu i od tamtej pory tworzy bardzo zgrany związek. Oboje wychowują też córeczkę Victorię, która jest ich prawdziwym oczkiem w głowie.

25 czerwca był jednak ich świętem. W tym roku rocznica przypadła akurat w trakcie wakacji piłkarza. Glik odpoczywa na urlopie po intensywnym sezonie 2016/2017, w którym zdobył mistrzostwo Francji i awansował do półfinału Ligi Mistrzów z AS Monaco, ale też wraz z reprezentacją Polski zrobił duży krok w kierunku mistrzostw świata 2018 w Rosji. Teraz ma czas na zasłużone wczasy i relaksuje się w rodzinnym Jastrzębiu Zdroju, ale oczywiście nie zapomniał o żonie Marcie i w tym wyjątkowym dla nich dniu wręczył jej ogromny bukiet kwiatów i obdarował soczystym buziakiem.

- To już 6 lat jak powiedzieliśmy sobie "tak". Dziękuję ci kochanie - napisał pod zdjęciem zamieszczonym na Instagramie. - Kocham cię - podpisała podobną fotografię jego małżonka. Pozostaje im tylko pozazdrościć tak udanego związku i życzyć kolejnych wielu lat spędzonych razem!

Kocham Cię #6lat

Post udostępniony przez Marta Glik (@martaglik) 25 Cze, 2017 o 5:17 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: