SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Buty Roberta Lewandowskiego wystawione na aukcję. Nawet "Juras" wszedł do gry

Buty Roberta Lewandowskiego wystawione na aukcję. Nawet "Juras" wszedł do gry

20.06.2017, godz. 15:10
Łukasz Juras Jurkowski, MMA, KSW
Łukasz "Juras" Jurkowski, wojownik MMA i spiker Legii Warszawa. foto: EAST NEWS

Na aukcję charytatywną zostały wystawione buty piłkarskie Roberta Lewandowskiego. Model opatrzony jest autografem piłkarza Bayernu i reprezentacji Polski. Cel szczytny, bo dochód z aukcji zostanie przekazany chorej Antosi Twardowskiej w ramach akcji "Ślimak dla Antosi". Gotowy do pomocy okazał się Łukasz Jurkowski, który wziął udział w licytacji.

Dzięki uprzejmości Cezarego Kucharskiego i Tomasza Zawiślaka buty Roberta Lewandowskiego mogą przyczynić się do większej sprawy, niż gol w meczu Bundesligi. Jeden z modeli, w którym "Lewy" występował podczas Euro 2016 i w poprzednim sezonie ligi niemieckiej został wystawiony na aukcję charytatywną. Dochód z niej zostanie przekazany na subkonto Antoniny Twardowskiej - podopiecznej fundacji "Zdążyć z pomocą". Antosia potrzebuje finansowej pomocy, która może przyspieszyć jej operację wszczepienia drugiego implantu ślimakowego.

Do gry wszedł nawet Łukasz Jurkowski. "Juras" wziął udział w licytacji i zapewniał na Twitterze, że w niej prowadzi. We wtorek o godzinie 15 najwyższa kwota, którą zaproponowano za buty "Lewego" wynosiła 1000 złotych. Pobić zawdonika MMA możecie po wejściu na niżej podaną stronę aukcji.

 

http://charytatywni.allegro.pl/buty-meczowe-robert-lewandowski-i4729595

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: