SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Celia Jaunat zjadła burgera za 120 zł! Ekskluzywny obiad dziewczyny Krychowiaka [ZDJĘCIE]

Celia Jaunat zjadła burgera za 120 zł! Ekskluzywny obiad dziewczyny Krychowiaka [ZDJĘCIE]

07.11.2016, godz. 14:27
Celia Jaunat zjadła burgera za 120 zł
foto: Instagram

Gdy Grzegorz Krychowiak przebywa na zgrupowaniach reprezentacji Polski, jego partnerka Celia Jaunat stara się w każdy możliwy sposób leczyć tęsknotę za ukochanym. Tym razem piękna modelka postanowiła wyjść do ekskluzywnej restauracji, gdzie zamówiła burgera z tuńczykiem. Dodajmy, że był to niesamowicie drogi posiłek!

W poniedziałek Grzegorz Krychowiak udał się do Warszawy, gdzie rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Rumunią i Słowenią. W Paryżu zostawił swoją przepiękną dziewczynę. Celia Jaunat nie lubi , gdy "Krychy" nie ma w domu i w każdy możliwy sposób zabija czas spędzany bez ukochanego. Tym razem postanowiła nie iść do sklepów odzieżowych, ale ekskluzywnej restauracji.

Celia udała się do dzielnicy Saint-Germain. Tam weszła do restauracji Ralpha Laurena. Na całym świecie są tylko trzy takie miejsca. Tylko najbogatszych stać, żeby w nich jeść. Jaunat postanowiła nie zwracać uwagi na kalorie i zamówiła burgera z tuńczykiem i frytkami. Za zamówienie zapłaciła aż trzydzieści euro, czyli około sto dwadzieścia złotych. Za takie pieniądze, jedzenie musiało z pewnością smakować wyjątkowo!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: