SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Co Wojciech Szczęsny sądzi o powrocie do Arsenalu?

Co Wojciech Szczęsny sądzi o powrocie do Arsenalu?

16.05.2017, godz. 18:00
Wojciech Szczęsny - AS Roma
Wojciech Szczęsny - AS Roma foto: EAST NEWS

Wojciech Szczęsny wciąż nie wie, w jakim klubie będzie grał w przyszłym sezonie. W Romie jest szczęśliwy, lecz wciąż pozostaje zawodnikiem Arsenalu. Latem wróci do Londynu z wypożyczenia. Nie wiadomo jednak, na jak długo. Jak Szczęsny zapatruje się na powrót do ekipy "Kanonierów"?

Wojciech Szczęsny w rozmowie z "BT Sport" mówił o swojej przyszłości. Dobrze czuje się w lidze włoskiej, ale wie, że to może być dla niego ostatni sezon Serie A. - Na razie jestem szczęśliwy w Romie. Czuję, że bardzo się tutaj rozwinąłem jako bramkarz, ale czas na podjęcie decyzji przyjdzie latem - komentował Szczęsny, który jest wypożyczony z Arsenalu.

Po zakończeniu sezonu Szczęsny wróci do Londynu, ale nie wie, czy będzie grał w Arsenalu. Być może Arsene Wenger planuje go sprzedać? A może chce, aby Polak zastąpił Petra Cecha i był podstawowym golkiperem "Kanonierów"? Na razie nikt nie zna odpowiedzi na te pytania, lecz Szczęsny się tym nie przejmuje. - Zawsze mówiłem, że uwielbiam tu [do Londynu] wracać. - wyjawił krótko bramkarz.

Angielskie media już wcześniej informowały, że Szczęsny bardzo chce wrócić do Arsenalu i walczyć o bluzę z numerem jeden. Ma spore szanse wygryźć ze składu Cecha, któremu przytrafia się coraz więcej słabszych spotkań. Klub z Emirates Stadium planuje także sprzedać innego golkipera - Davida Ospinę.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: