SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Cud medycyny! Arkadiusz Milik zaczął kopać piłkę [WIDEO]

Cud medycyny! Arkadiusz Milik zaczął kopać piłkę [WIDEO]

15.10.2016, godz. 08:03
Arkadiusz Milik
foto: Super Express

Choć wydawało się, że Arkadiusz Milik długo nie pozbiera się po kontuzji, to napastnik reprezentacji Polski już pali się do ćwiczeń. Po powrocie do Napoli przeszedł zabieg kolana, a kilkanaście godzin później na salce treningowej już kopał piłkę! Wygląda więc na to, że snajpera na boisku zobaczymy wcześniej niż myśleliśmy!

Arkadiusz Milik w meczu reprezentacji Polski z Danią doznał poważnej kontuzji. W czterdziestej minucie napastnik biało-czerwonych tak niefortunnie upadł na murawę, że zerwane zostały więzadła w jego kolanie. Choć zawodnik próbował kontynuować grę, to był zmuszony opuścić pole gry. Badania wykonane po zakończeniu spotkania nie dawały dobrych rokowań. Mówiło się nawet o sześciu miesiącach przerwy Milika od futbolu.

Po powrocie do Neapolu niezwłocznie wykonano zabieg na nodze snajpera. Jak sam podkreślał po nim marzy mu się powrót do gry bardzo szybko i odwdzięczenie się wszystkim, którzy wspierają go w trudnych chwilach kolejnymi golami dla Napoli i reprezentacji. Wygląda na to, że motywacja napastnika jest tak duża, że przerwa na pewno nie potrwa pół roku. Kilkanaście godzin po zabiegu na Twitterze klubu Serie A pojawiło się wideo, na którym... Milik kopie piłkę! To się nazywa cud medycyny!

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: