SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat pławią się w luksusach Las Vegas [ZDJĘCIA]

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat pławią się w luksusach Las Vegas [ZDJĘCIA]

30.06.2017, godz. 16:55
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat w Las Vegas!
Celia promienieje w Vegas! foto:

Grzegorz Krychowiak i jego partnerka Celia Jaunat korzystają z życia. Para postanowiła kontynuować swoje fantastyczne wakacje i po cudownym czasie na Bora Bora pojechała do... Las Vegas! Świetne kreacje, ekskluzywne apartamenty i niezapomniane chwile - tak można podsumować ostatnie dni zakochanych. Zobacz zdjęcia z wyjątkowego urlopu!

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat nie spuszczają z tonu. Po słonecznym i wyjątkowo aktywnym Bora Bora para przeniosła się do równie słonecznego, lecz o wiele bardziej ekskluzywnego Las Vegas! Zakochani promienieją w mieście rozpusty i postanowili podzielić się swoim szczęściem z fanami, publikując zdjęcia i filmiki na swoich Instagramowych profilach.

Fantastyczne widoki, ekskluzywny apartament i świetne kreacje - tak można podsumować kolejny rozdział ich wakacji. Para korzysta z życia i bardzo pasuje jej pławienie się w amerykańskich luksusach. W Vegas zarówno Celia, wielka wielbicielka mody, jak i "Krycha", gentelman pełną parą, czują się jak ryby w wodzie.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: