SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat świętowali swoją piątą rocznicę [ZDJĘCIA]

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat świętowali swoją piątą rocznicę [ZDJĘCIA]

26.08.2016, godz. 16:35
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat
foto:

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat tworzą zgraną parę od paru dobrych lat. Choć mają za sobą pewne kłótnie i niesnaski, jak chociażby kilka tygodni temu, gdy na moment się rozstali, to i tak wciąż się kochają i pozostają nierozłączni. W czwartek 25 sierpnia obchodzili swoją piątą rocznicę, czym pochwalili się na swoich profilach na Instagramie. Zobaczcie jak świętowali!

Krychowiak i Jaunat od pięciu lat są szczęśliwą parą, choć nie obyło się bez paru burzliwych okresów w ich związku. Jeden z nich miał miejsce nie tak dawno, bo w lipcu 2016 roku. Wtedy wydawało się nawet, że piłkarz i modelka ostatecznie się rozstaną, ale kryzys został zażegnany, a oni nadal cieszyli się życiem i sobą nawzajem.

Zarówno "Krycha" jak i jego dziewczyna mają świetny kontakt ze swoimi fanami i często na portalach społecznościowych chwalą się wspólnymi zdjęciami. Wczasy na Ibizie, romantyczna kolacja w Paryżu czy spacer - internauci śledzący ich profile na Instagramie czy Facebooku są na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w ich życiu. I podobnie było tym razem, bo i Krychowiak i Jaunat do sieci wrzucili fotografię, na której świętują swoją piątą rocznicę związku. Z jednej strony stylowa marynarka i pantofle, z drugiej piękna sukienka, a w tle elegancki stół i bukiet kwiatów - jeśli celebrować ważne wydarzenia, to tylko w takich warunkach.

@celiajaunat 5th anniversary

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) 25 Sie, 2016 o 12:12 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: