SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Grzegorz Krychowiak na cenzurowanym w PSG! Polak wyleciał z zespołu?

Grzegorz Krychowiak na cenzurowanym w PSG! Polak wyleciał z zespołu?

19.03.2017, godz. 16:38
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak foto: EAST NEWS

To już koniec Grzegorza Krychowiaka w Paryżu? Tak to niestety wygląda. Polski piłkarz nie znalazł się w ogóle w kadrze meczowej na spotkanie mistrzów Francji z Olympique Lyon. Jak informują francuskie media, Unai Emery skreślił naszego reprezentanta z powodu słabiutkiej formy, ale również incydentu na treningu, na którym doszło do małej awantury.

Polak ponoć starł się na treningu z kolegą z drużyny Presnelem Kimpembe. To już nie pierwszy taki epizod w paryskiej ekipie, w której po odpadnięciu z Ligi Mistrzów atmosfera wyraźnie siadła. Niedawni dominatorzy francuskiej ligi, mimo wzmocnień kadrowych, nie potrafili utrzymać na Camp Nou czterobramkowej przewagi z pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów, a w lidze tracą aż sześć oczek do niewiarygodnego AS Monaco. Wydaje się, że po sezonie może dojść w stolicy do małej rewolucji, a ze stanowiska szkoleniowca może wylecieć Unai Emery, który wyraźnie nie radzi sobie z piłkarskim gwiazdozbiorem.

A Krychowiak? Cóż, dla niego przygoda z Paryżem dobiega chyba do końca. Polak jest ponoć bardzo krytykowany przez kolegów. Na dodatek sporo cierpkich słów pod jego adresem rzucił też niedawno sam szkoleniowiec, stwierdzając w mediach, że nasz pomocnik nie ma czego szukać w rywalizacji z Adrienem Rabiot. To dość niekonwencjonalna metoda motywowania swojego piłkarza, która nie daje chyba nadziei, że niedawny bohater Euro 2016 wróci jeszcze do pierwszej jedenastki wciąż aktualnego mistrza Francji.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: