SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Grzegorz Krychowiak nie ma przyszłości w PSG. Francuzi już to wiedzą

Grzegorz Krychowiak nie ma przyszłości w PSG. Francuzi już to wiedzą

05.04.2017, godz. 17:45
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak foto: EAST NEWS

Grzegorz Krychowiak wciąż nie ma pojęcia, jaki klub będzie reprezentował w przyszłym sezonie. Wydaje się jednak, że nie będzie to Paris Saint-Germain. Francuskie media twierdzą, że Polak trafił na listę transferową.

Co dalej z Grzegorzem Krychowiakiem? Pewnie nawet on nie zna odpowiedzi na to pytanie. Czy zostanie, albo raczej czy chce zostać w PSG? Czy lepiej zmienić klub? Polak zawsze podkreślał, że Paryż to jego ulubione miasto na świecie, a w stolicy Francji liczy się tylko ekipa Unaia Emery'ego. Niestety, w tym zespole "Krycha" chyba nie ma przyszłości. W tym sezonie rozegrał zaledwie 19 spotkań, a na boisku spędził 1025 minut.

Po kolejnym niepowodzeniu w Lidze Mistrzów, a także możliwej utracie mistrzostwa kraju, latem w PSG ma dojść do rewolucji w składzie. Do drużyny mają przyjść nowe gwiazdy, a obecne, przepłacone, będą sobie musiały szukać nowych klubów.

Francuskie radio "RMC" poinformowało, że powstała już lista transferowa. Na wylocie są ponoć Hatem Ben Arfa i Grzegorz Krychowiak.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: