SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Grzegorz Krychowiak odpoczywa na Ibizie. Co za widok! [ZDJĘCIE]

Grzegorz Krychowiak odpoczywa na Ibizie. Co za widok! [ZDJĘCIE]

16.08.2016, godz. 15:24
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat
foto:

Co prawda PSG rozpoczęło już nowy sezon w Ligue 1, ale Grzegorz Krychowiak nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych. Polak dostał od trenera wolne i postanowił wykorzystać je w najlepszy możliwy sposób. Wraz ze swoją partnerką Celią Jaunat udał się bowiem na krótki urlop na Ibizę, a zdjęciem pochwalił się na swoim profilu na Instagramie. Każdy marzy o wypoczynku w takich warunkach, co za widok!

PSG inaugurowało sezon Ligue 1 w piątek starciem z Bastią na własnym boisku. Wydawało się, że szansę debiutu dostanie w tym meczu Grzegorz Krychowiak, ale trener Unai Emery uznał, że Polak nie jest jeszcze w stu procentach gotowy do gry. Do treningów z zespołem dołączył dopiero niewiele ponad dwa tygodnie temu, dlatego też na swoją szansę musi jeszcze poczekać.

Po meczu dostał z kolei urlop, który postanowił wykorzystać na krótki wypad do Hiszpanii. Wraz ze swoją partnerką Celią Jaunat wybrał się na Ibizę, by zregenerować się przed kolejnym ciężkim sezonem. Wycieczką pochwalił się na swoim profilu na Instagramie i trzeba przyznać, że widok z okna jego apartamentu zwala z nóg! Kto nie chciałby odpoczywać w takich warunkach niech pierwszy rzuci kamieniem.

#dayoff #Ibiza

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) 15 Sie, 2016 o 9:28 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: