SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Grzegorz Krychowiak spotkał się z... Ronaldinho! "Wielki piłkarz i człowiek" [ZDJĘCIE]

Grzegorz Krychowiak spotkał się z... Ronaldinho! "Wielki piłkarz i człowiek" [ZDJĘCIE]

28.01.2017, godz. 19:23
Grzegorz Krychowiak i Ronaldinho
foto: Instagram

Grzegorz Krychowiak to prawdziwy szczęściarz! Co prawda w zespole PSG idzie mu jak po grudzie, ale patrząc na zdjęcie wrzucone przez niego ostatnio do sieci chyba każdy piłkarski kibic chciałby zamienić się z nim miejscami! Reprezentant Polski spotkał się bowiem z legendarnym Brazylijczykiem Ronaldinho, który przed wieloma laty występował w Paryżu.

Co prawda Ronaldinho oficjalnie nie zakończył jeszcze kariery, ale od dobrych kilku lat pozostaje na piłkarskim marginesie. Od 2015 roku, gdy zakończył występy w brazylijskim Fluminense, nie ma klubu i coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że nie wróci już do gry. Wolny czas poświęca zaś na podróże i ostatnio odwiedził klub, w którym wypłynął na szerokie wody - PSG.

"Ronnie" reprezentował barwy paryżan w latach 2001-2003 i stamtąd trafił do Barcelony, gdzie stał się gwiazdą światowego formatu i został najlepszym piłkarzem świata. Ostatnio wpadł z wizytą na Parc de Princes, a to z kolei postanowił wykorzystać Grzegorz Krychowiak. Polak wrzucił do sieci zdjęcie z legendarnym Brazylijczykiem i podpisał je "Wielki piłkarz i wielki człowiek".

Kibice "Krychy" byli zachwyceni wspólną fotografią obu piłkarzy. Pozazdrościli mu spotkania z byłym mistrzem świata, ale też podeszli do tego ze sporym humorem. "Na tym zdjęciu widzimy jednego z najlepszych zawodników na świecie i Ronaldinho", "Grzegorz Krychowiak gwiazda futbolu i jakiś grajek z Brazylii", "Kurczę, zazdroszczę gościowi, który mógł uścisnąć dłoń tak fantastycznego piłkarza jakim jesteś Grzesiu".

Great football player, great person @ronaldinhooficial foto: @christiangavellepsg #respect #footballlegend

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) 28 Sty, 2017 o 6:29 PST

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: