SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Grzegorz Krychowiak wrócił na boisko! Polak otrzymał szansę gry

Grzegorz Krychowiak wrócił na boisko! Polak otrzymał szansę gry

01.03.2017, godz. 18:59
Grzegorz Krychowiak - PSG
Grzegorz Krychowiak - PSG (z lewej) foto: EAST NEWS

Grzegorz Krychowiak wrócił na boisko! Polak otrzymał szansę gry w pucharowym meczu przeciwko Chamois Niortais FC. Był to pierwszy występ reprezentanta Polski w tym roku. Zagrał 73. minuty, ale miejmy nadzieję, że będzie to pierwszy krok ku lepszemu i odtąd na dobre zakotwiczy w podstawowej jedenastce PSG.

Ostatni występ w barwach stołecznego klubu Grzegorz Krychowiak zanotował 21 grudnia. Od tej pory nie zaznał smaku gry na najwyższym poziomie. W obawie przed utratą rytmu meczowego poprosił o przesunięcie do drużyny rezerw. Ta decyzja spowodowana była troską o dyspozycję w marcowym meczu kadry przeciwko Czarnogórze. Polak jednak doczekał się swojej pierwszej szansy w 2017 roku.

Pod nieobecność Adriena Rabiot i Marco Verrattiego, trener PSG Unai Emery postanowił skorzystać z usług Polaka. Dlatego Krychowiak wybiegł na murawę od pierwszej minuty meczu 1/8 finału Pucharu Francji przeciwko Chamois Nortais. Zagrał 73. minuty, bo właśnie wtedy zastąpił go Javier Pastore, który po pięciu minutach wpisał się na listę strzelców. Miejmy nadzieję, że ten mecz będzie momentem przełomowym i Krychowiak będzie dostawał więcej szans od trenera.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: