Tom Cruise natchnął Sobiecha

Autor: East News Artur Sobiech

Hattrick Artura Sobiecha w sparingu Hannover 96 [WIDEO]

2014-07-30 10:59

Artur Sobiech najwyraźniej pozazdrościł Robertowi Lewandowskiemu i zaliczył świetny występ w barwach Hannover 96. Napastnik reprezentacji Polski walnie przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny w meczu towarzyskim z Crveną Zvezdą Belgrad, strzelając trzy gole.

Już po 12. minutach gry Serbowie prowadzili 2:0. Gole dla ekipy z Belgradu strzelali Nenad Gavric i Savo Pavicevic. Ich radość nie trwała jednak zbyt długo. Niecały kwadrans później za odrabianie strat wziął się Artur Sobiech. Nasz zawodnik jeszcze przed przerwą doprowadził do wyrównania.

Hattrick Kamila Bilińskiego w Rumunii. "To szczególny moment" [WIDEO]

Pierwszą bramkę zdobył w 25. minucie, wykorzystując niepewną interwencję bramkarza rywali po wcześniejszym strzale i pakując piłkę do siatki z bliskiej odległości. W kolejnej sytuacji były gracz Polonii Warszawa pokazał cały swój kunszt strzelecki. W 38. minucie strzelił bramkę po pięknym uderzeniu zza pola karnego. Wynik meczu ustalił równie efektownie - pokonał bramkarza rywali cudowną podcinką.

Crvena Zvezda - Hannover 96 2:3 (2:2)
Bramki: Gavric 4, Pavicevic 12 - Sobiech 25, 38, 82