SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Glik korzysta z wolnego. Wypoczywa z rodziną w spa [ZDJĘCIE]

Kamil Glik korzysta z wolnego. Wypoczywa z rodziną w spa [ZDJĘCIE]

07.03.2017, godz. 17:31
Kamil Glik z rodziną
foto: Instagram

Kamil Glik to piłkarz, który przebojem wdarł się do Ligue 1. Reprezentant Polski do AS Monaco trafił do klubu z Księstwa po Euro 2016 i od samego początku spisuje się fantastycznie. Dzisiaj nikt nie wyobraża sobie drużyny bez Glika. Nawet on jednak potrzebuje czasem odpoczynku. Postanowił wykorzystać chwilę, by naładować akumulatory w towarzystwie rodziny.

W niedzielę Kamil Glik zagrał kolejne dziewięćdziesiąt minut w barwach AS Monaco. Jego zespół pokonał na własnym stadionie Nantes aż 4:0. Stoper reprezentacji Polski zaliczył asystę przy bramce na 2:0. Humor nie opuszcza więc ani jego, ani reszty kolegów z zespołu. Drużyna z Księstwa po dwudziestu ośmiu meczach ma na koncie sześćdziesiąt pięć punktów i przewodzi tabeli Ligue 1. Drugie PSG ma na koncie trzy "oczka" mniej.

Trener Leonardo Jardim postanowił, że po kolejnym ciężkim boju piłkarze dostaną trochę wolnego. Glik postanowił wykorzystać ten czas dla rodziny. Zabrał swoją ukochaną żonę i dziecko do ośrodka wypoczynkowego Thermes Marins w Monte-Carlo. Wesoła gromadka ładuje więc akumulatory z uśmiechem na ustach! Aż serce rośnie!

Nareszcie czas na odpoczynek i regeneracje

Post udostępniony przez Kamil Glik (@kamilglik25) 7 Mar, 2017 o 7:11 PST

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: