SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Glik skomentował tragiczny występ PSG w Lidze Mistrzów

Kamil Glik skomentował tragiczny występ PSG w Lidze Mistrzów

09.03.2017, godz. 17:30
Kamil Glik
Kamil Glik foto: EAST NEWS

Kamil Glik skomentował występ Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów. Ligowy rywal AS Monaco przegrał aż 1:6 i sensacyjnie roztrwonił przewagę z pierwszego spotkania, odpadając z Champions League. Co o meczu PSG z Barceloną mówił Glik?

Kamil Glik udzielił wywiadu oficjalnej stronie AS Monaco. Na pierwszy ogień padło pytanie o niesamowity mecz Barcelony z PSG. Francuska ekipa zaliczyła tragiczny wieczór, a to dobrze dla Monaco, które teraz będzie liczyć na potknięcia paryżan w lidze.

Polak zachował jednak pełną dyplomację. Nie dobijał leżącego i stwierdził, że Liga Mistrzów nie ma przełożenia na rozgrywki Ligue 1. "To było świetne widowisko. Taka porażka z pewnością jest dotkliwa, ale takie jest życie. Myślę, że to nie wpłynie na walkę o mistrzostwo. Mają wybitnych piłkarzy, którzy na pewno odpowiednio zareagują - mówił Glik i dodał, że taki mecz może się już nigdy nie powtórzyć.

Monaco jest liderem ligi francuskiej. Ma trzy punkty przewagi nad PSG i OSG Nice. W sobotę drużyna Glika podejmie u siebie Bordeaux, w którym występuje inny Polak - Igor Lewczuk.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: