SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Glik zabrał żonę i córkę na... Mazury! [ZDJĘCIA]

Kamil Glik zabrał żonę i córkę na... Mazury! [ZDJĘCIA]

31.05.2017, godz. 10:45
Kamil Glik na Mazurach
foto:

Część reprezentantów Polski pojawi się w środę 31 maja na zgrupowaniu przed meczem eliminacji MŚ 2018 z Rumunią, ale nie Kamil Glik. Obrońca AS Monaco jest zawieszony za kartki i odpoczywa po wyczerpującym sezonie. Co ciekawe na miejsce wczasów nie wybrał jednak żadnych ciepłych krajów czy południa Europy. Wraz z żoną i córką ruszył na rodzime Mazury, gdzie szaleje na skuterze wodnym.

Świętowanie mistrzostwa Francji po kilku dniach wreszcie dobiegło końca, dlatego Kamil Glik ma chwilę wytchnienia. Szczególnie, że nie zagra w najbliższym meczu reprezentacji Polski z Rumunią z powodu zawieszenia za kartki. Dlatego też zdecydował się na krótki odpoczynek przed spotkaniem kadry, które zapewne będzie śledził z trybun PGE Narodowego.

W jego przypadku trudno mówić o wakacjach, bo na te przyjdzie czas dopiero po meczu biało-czerwonych. Ale teraz Glik też postanowił się nieco zrelaksować. Co ciekawe na miejsce krótkich wczasów nie wybrał południa Europy, jak chociażby niedawno Robert Lewandowski (północne Włochy), czy też ciepłych krajów, ale... polskie Mazury! I bawi się chyba znakomicie.

Stoper AS Monaco na krótki wypad zabrał żonę Martę i córkę Victorię, a w sieci co chwila chwali się zdjęciami z wyjazdu. Można z nich wywnioskować, że Glik najwięcej czasu spędza na... skuterze wodnym! - Mój nowy koleżka, w sam raz dla całej naszej trójki, strzeżcie się na mazurskich szlakach - napisał piłkarz pod fotografią potężnej maszyny.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: