SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Grosicki bawił się na koncercie legendy polskiego rocka w Hull

Kamil Grosicki bawił się na koncercie legendy polskiego rocka w Hull

09.05.2017, godz. 07:18
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki foto: EAST NEWS

Ostatnio w Anglii koncertowała legenda polskiego rocka - zespół Lady Pank. W niedzielę muzycy zagrali w Hull, w którym to mieście od stycznia mieszka i występuje Kamil Grosicki. Na ich muzycznym show nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazdy reprezentacji Polski. Grosicki przybył na koncert w Hull, gdzie miał okazję wysłuchać największych przebojów słynnej grupy.

Kamil Grosicki po transferze do Anglii poczyna sobie znakomicie w barwach Hull City. Doceniają go kibice. W ich ocenie nasz kadrowicz zasłużył na tytuł "Piłkarz kwietnia" w Premier League. "Tygrysy" walczą o utrzymanie w elicie angielskiej piłki. Jednak w ostatniej kolejce nie wykorzystali szansy, aby poprawić sytuację na finiszu rozgrywek. Niespodziewanie przegrali u siebie ze zdegradowanym już Sunderlandem. To była kosztowna wpadka, bo spowodowała, że drużyna Polaka przesunęła się na 18. miejsce, które oznacza spadek do Championship. W tej sytuacji do ostatniej kolejki Hull City będzie walczyło o uratowanie miejsca w elicie angielskiej piłki. 14 maja drużyna Polaka zagra w Londynie z Crystal Palace, a sezon zakończy 21 maja meczem u siebie z Tottenhamem.

Podczas weekendu Grosicki miał dobrą okazję, aby zapomnieć o ligowym niepowodzeniu. Do Hull przyjechała legendarna polska grupa rockowa Lady Pank. "Turbo Grosik" wybrał się na koncert, na który wcześniej zaprosił go lider zespołu Janusz Panasewicz. "Panas" jest wielkim fanem futbolu, bywa na meczach Legii Warszawa i reprezentacji Polski. Po występie nasz kadrowicz spotkał się z muzykami, a na pamiątkę pozostało mu wspólne zdjęcie z Panasewiczem i gitarzystą Janem Borysewiczem.

Lady Pank #grosicki #panasewicz #borysewicz

Post udostępniony przez TurboGrosik (@kamilgrosicki10) 8 Maj, 2017 o 5:16 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: