SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Grosicki spotkał w Nowym Jorku Spider-Mana! [ZDJĘCIE]

Kamil Grosicki spotkał w Nowym Jorku Spider-Mana! [ZDJĘCIE]

28.06.2017, godz. 16:10
Kamil Grosicki na wakacjach w Nowym Jorku
Kamil Grosicki na wakacjach w Nowym Jorku foto: Instagram

Kamil Grosicki odpoczywa po ciężkim sezonie. Tym razem postanowił naładować baterie w Stanach Zjednoczonych. Na Instagramie pochwalił się wycieczką za ocean wraz z rodziną. Jego ostatnie zdjęcie robi furorę wśród internautów! Drugoplanowym bohaterem fotki skrzydłowego reprezentacji Polski był... Spider-Man. Bohater komiksów wypełnił swoją misję - załapał się na zdjęcie z "Grosikiem".

Kamil Grosicki spędza czas z rodziną w Nowym Jorku. Oczywiście nie mogło się obejść bez wizyty na słynnym Times Square, gdzie gigantyczne wyświetlacze i reklamy aż biją po oczach. Właśnie w tym miejscu Grosicki postanowił zrobić sobie selfie. Pewnie nie spodziewał się, że tuż za jego plecami, na wspólną fotkę z naszym reprezentantem czai się Spider-Man.

Bohater zwalczający zło też miał chyba chwilę wolnego, bo zamiast latać po pajęczych konstrukcjach na budynku, spokojnie szedł sobie przez ulicę. "Na zdjęciu widzimy Super bohatera, oraz jakiegoś SpiderMana...", "Jestem pewny, że to @slawomirpeszko w przebraniu" - żartowali kibice "Grosika" na Instagramie.

Ciekawe, gdzie jeszcze planuje jechać na wakacje Grosicki? Przed Nowym Jorkiem wpadł nad polskie morze, aby na żywo obejrzeć galę Polsat Boxing Night 7. Skrzydłowy pewnie myśli też o przyszłości. Chciałby dalej grać w Premier League, ale jego Hull City spadło do Championship. Musi znaleźć sobie nowy klub.

NewYork Magiczne miejsce #grosicki

A post shared by ⚽️TurboGrosik⚽️ (@kamilgrosicki10) on Jun 28, 2017 at 6:26am PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: