SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Grosicki wyprawił urodzinowe przyjęcie córeczce [ZDJĘCIE]

Kamil Grosicki wyprawił urodzinowe przyjęcie córeczce [ZDJĘCIE]

19.04.2017, godz. 16:44
Kamil Grosicki z córką Mają
foto: Instagram

Kamil Grosicki to nie tylko bardzo dobry piłkarz, ale przy tym bardzo rodzinny człowiek. Co i rusz w sieci chwali się zdjęciami ze swoją żoną lub dzieckiem, a teraz na Instagrama wrzucił urocze zdjęcie córeczki Mai, która w środę skończyła pięć lat. "Moja mała księżniczka. Największe szczęście, jakie mnie w życiu spotkało" - podpisał fotografię piłkarz Hull City.

Kamil Grosicki nigdy nie ukrywał, że swoją rodzinę kocha nad życie. To właśnie żona Dominika była zawsze przy nim, nawet w tych najgorszych momentach. Nie dziwne więc, że w mediach społecznościowych skrzydłowy Hull City bardzo często udostępnia fotografie z partnerką, córeczką, albo oboma naraz. A w środę była do tego szczególna okazja.

To właśnie tego dnia urodziny obchodzi bowiem Maja, dziecko Grosickiego. Polski piłkarz nie tylko założył jej na głowę specjalną czapeczkę, ale podarował tort, którym dziewczynka była wprost zachwycona. No i oczywiście zorganizował specjalne przyjęcie.

- 9 kwietnia 2012 roku dostałem najpiękniejszy prezent od mojej Dominiki. Były to narodziny mojej małej księżniczki ...Dziś moja Majunia kończy 5 lat, więc życzę tobie dużo zdrowia, szczęścia i żebyś zawsze była szczęśliwa i uśmiechnięta... Moje największe szczęście, jakie mnie w życiu spotkało - napisał Grosicki pod zdjęciem córeczki wrzuconym do sieci.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: