Kamil Grosicki, Rennes

Autor: East News

Kamil Grosicki szaleje w Ligue 1. Asysta "Turbo Grosika", porażka Rennes [WIDEO]

2016-11-30 15:18

Kamil Grosicki potwierdza, że znajduje się w znakomitej dyspozycji. Polski skrzydłowy wrócił do podstawowego składu Stade Rennes i zanotował asystę w meczu 15. kolejki. Niestety jego drużyna doznała upokarzającej porażki 1:2 przeciwko Lorient, które zamyka ligową tabelę.

Kamil Grosicki szaleje na boiskach francuskiej Ligue 1. Skrzydłowy reprezentacji Polski dostał szansę od trenera, który postawił na "Turbo Grosika" od pierwszej minuty, a ten odwdzięczył mu się za zaufanie dobrą postawą na murawie.

W 32. minucie pokazał to, z czego jest znany. Przejął piłkę w polu karnym, pognał w stronę pola karnego, tam ujrzał lepiej ustawionego Giovanniego Sio, który doprowadził do wyrównania, ponieważ kilka minut wcześniej wynik spotkania otworzył Michael Ciani. Polak był jednym z najbardziej aktywnych na boisku, często dawał się we znaki obrońcom Lorient, lecz na niespełna kwadrans przed końcem został zmieniony. W tym momencie jego koledzy przegrywali 1:2 i takim wynikiem zakończył się pojedynek. Kamil Grosicki na swoim koncie ma trzy gole i dwie asysty, lecz możliwe, że już zimą zmieni otoczenie.

FC Lorient - Stade Rennes 2:1 (1:1)

Bramki: Michael Ciani 28, Majeed Waris 46 - Giovanni Sio 32