SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Grosicki wyzwał na pojedynek... Joannę Jędrzejczyk! "Widzimy się na macie"

Kamil Grosicki wyzwał na pojedynek... Joannę Jędrzejczyk! "Widzimy się na macie"

12.01.2017, godz. 17:23
Kamil Grosicki wyzwał na pojedynek Joannę Jędrzejczyk
foto: Instagram

Kamil Grosicki zmienia branżę? Chyba nie wyjdzie mu to na dobre... Skrzydłowy Rennes postanowił bowiem wyzwać na pojedynek mistrzynię UFC Joannę Jędrzejczyk! Ta propozycję przyjęła, a my na miejscu "Grosika" już szukalibyśmy odpowiedniego ubezpieczenia na wypadek ciężkich uszkodzeń ciała.

Wszystko zaczęło się od zabawnego wideo, jakie na swój profil na Instagramie wrzuciła Jędrzejczyk. Bardzo nieudolnie próbowała zrobić żonglerkę, a po trzech podbiciach piłki (mocno naciąganych) wyzwała Kamila Grosickiego, by ten powtórzył jej wyczyn. "Znacie kogoś, kto robi więcej żonglerek?" - retorycznie zapytała swoich kibiców.

Ale jak łatwo się domyślić dla "Grosika" nie był to wielki problem. Podjął rękawicę i powtórzył osiągnięcie koleżanki z UFC, a na koniec sam zaproponował kolejne wyzwanie. "Mam dla ciebie propozycję. Może rozstrzygnie to mata? Co ty na to? Tylko pamiętaj, ja tobie odpuściłem" - powiedział skrzydłowy reprezentacji w filmiku wrzuconym do sieci, któremu towarzyszył oczywiście podkład muzyczny rodem z disco polo.

Jędrzejczyk nie trzeba było długo namawiać i wyzwanie oczywiście przyjęła. Przyznała, że jest gotowa do walki, ale jej kibice natychmiast zaczęli prosić o łaskę dla Grosickiego. "Biedny chłopak", "Nie zbij go za mocno tylko, żeby mógł grać", "Oszczędź Kamila, jeszcze będzie nam potrzebny", "Tylko nie przed meczami kadry" - można przeczytać w komentarzach. A my na miejscu "Grosika" już rezerwowalibyśmy wygodne łóżko w jakimś renomowanym szpitalu i szukali ubezpieczenia na wypadek ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: