SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Grosicki żegna się z Rennes? Na treningu zaśpiewał "Nie płacz Ewka!" [WIDEO]

Kamil Grosicki żegna się z Rennes? Na treningu zaśpiewał "Nie płacz Ewka!" [WIDEO]

09.01.2017, godz. 16:27
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki foto:

Kamil Grosicki znany jest ze swojego specyficznego gustu muzycznego. Ostatnio przekonali się o tym koledzy z Rennes, bo podczas zajęć na siłowni polski skrzydłowy puścił i zaśpiewał utwór "Nie płacz Ewka" w wykonaniu jednego z zespołów disco polo! Czy słowa "Żegnam was, już wiem, nie załatwię wszystkich pilnych spraw" oznaczają, że już wkrótce rozstanie się z francuskim klubem?

O transferze Grosickiego głośno jest już od lata. Wtedy był bardzo bliski przenosin do występującego w Premier League Burnley, ale do podpisania odpowiednich dokumentów zabrakło porozumienia między klubami. Skrzydłowy zaznaczał jednak, że gra w Anglii jest jego marzeniem i od pewnego czasu naciska na Rennes, by tym razem nie robiło mu problemów i zgodziło się na sprzedanie go.

Za nami kilka pierwszych dni zimowego okna transferowego, a o potencjalnym nowym klubie "Grosika" wciąż nie słychać. Ale coś musi być na rzeczy, bo zawodnik jest niemal pewny odejścia z Rennes. I sam zdaje się to potwierdzać, choć w dość komiczny sposób.

Na jego profilu na Instagramie pojawił się filmik z zajęć na siłowni. Grosicki i koledzy dzielnie trenują na rowerach stacjonarnych, a z głośników leci utwór... "Nie płacz Ewka". Ale nie w oryginalnym wykonaniu zespołu Perfect, a znanej z hitów disco polo grupy Classic. "Grosik" oczywiście sam stara się śpiewać, choć szczerze mówiąc nie wychodzi mu to najlepiej. A zachwyceni koledzy nie mogą powstrzymać się od śmiechu.

"Żegnam was, nie spotkamy się" - tak 28-latek podpisał komiczne wideo. Czyżby obwieścił światu swój transfer poprzez filmik na Instagramie? Odśpiewanie akurat tej piosenki nie wygląda na przypadek!

Żegnam was,nie spotkamy się ---> Miłego tygodnia dla wszystkich @mexersitoe @brooklynnhabibou7 @wesleysaid @gnagnon39_ @adamsomaille

Film zamieszczony przez użytkownika TurboGrosik (@kamilgrosicki10) 9 Sty, 2017 o 2:14 PST

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: