SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kamil Grosicki zostanie w Premier League? Jest chętny na transfer

Kamil Grosicki zostanie w Premier League? Jest chętny na transfer

29.05.2017, godz. 09:54
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki foto: EAST NEWS

Kamil Grosicki raczej nie musi martwić się o zainteresowanie klubów Premier League. Reprezentant Polski zimą trafił do Hull City. Niestety, jego zespół pożegnał się z najwyższą klasą rozgrywkową w Anglii. "Grosik" chętnie więc zmieniłny klub, a w ewentualnym transferze z pewnością pomoże forma, która w minionych rozgrywkach była bardzo dobra. Są już pierwsi zainteresowani usługami pomocnika.

Kamil Grosicki był jednym z najlepszych piłkarzy Hull City wiosną. W Premier League "Grosik" wyrobił sobie renomę bardzo szybko, a fani nowego zespołu uznawali go za niezastąpionego. Po spadku ekipy z najwyższej klasy rozgrywkowej, reprezentant Polski zaczął szukanie nowego klubu. Pomocnik chce bowiem grać w Premier League i było to zawsze jego marzenie. W programie Cafe Futbol Mateusz Borek poinformował, że znalazł się klub zainteresowany usługami polskiego piłkarza. O sprowadzenie Grosickiego walczy Watford.

Menedżerem "Szerszeni" został Marco Silva. To właśnie ten człowiek sprowadził 28-latka na Wyspy. Ewentualny transfer nie będzie uzależniony od decyzji Hull. Działacze nie mogą bowiem zatrzymać Polaka na siłę. Kamil Grosicki w kontrakcie zagwarantował sobie bowiem prawo do transferu w przypadku spadku. Wcześniej mówiło się już, że piłkarz znad Wisły jest obiektem zainteresowania Newcastle United. "Sroki" w przyszłym sezonie występować będą na boiskach Premier League.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: