SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kibice Hannoveru pięknie pożegnali Sobiecha [ZDJĘCIE]

Kibice Hannoveru pięknie pożegnali Sobiecha [ZDJĘCIE]

22.05.2017, godz. 17:21
Artur Sobiech, Hannover 96
Artur Sobiech foto: EAST NEWS

Hannover 96 po rocznej przerwie wrócił do niemieckiej Bundesligi, ale w nowym sezonie w barwach tego zespołu nie zagra już Artur Sobiech. Naszemu napastnikowi z końcem rozgrywek wygasa umowa z klubem. Piękne z Sobiechem pożegnali się kibice, którzy podczas meczu z Sandhausen na cześć naszego gracza wywiesili transparent z polskim napisem.

Sobiech spędził w Hannoverze sześć lat. Najlepszy dla niego pod względem liczby strzelonych goli był ubiegły sezon. Wtedy zaliczył siedem trafień. Jednak klub spadł z Bundesligi. Rozbrat z elitą niemieckiego futbolu trwał tylko rok. Teraz Hannover wraca, a awans zapewnił sobie dopiero w ostatniej kolejce, gdy zremisował 1:1 na wyjeździe z Sandhausen.

W spotkaniu kończącym sezon Sobiech wszedł na boisko w 77. minucie. Nie zapomnieli o nim kibice, którzy przygotowali dla niego miłą niespodziankę. Na trybunie wywiesili transparent z polskim napisem "KONIEC WIEŃCZY DZIEŁO - BRAWO ARTUR!". Pamiątkowe zdjęcie z tego wydarzenia napastnik zamieścił na Instagramie z podpisem "Jaka wspaniała atmosfera! Dziękuję fanom!".

Was für ne geile Stimmung ! Danke an die Fans #einteam #aufstieg #1liga#party

Post udostępniony przez Artur Sobiech (@a_sobiech) 21 Maj, 2017 o 6:10 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: