SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kiedy URODZI Anna Lewandowska? Termin porodu dziecka Roberta Lewandowskiego

Kiedy URODZI Anna Lewandowska? Termin porodu dziecka Roberta Lewandowskiego

01.05.2017, godz. 09:08
Anna Lewandowska
foto:

Anna Lewandowska już wkrótce zostanie mamą. Kiedy dokładnie urodzi Anna Lewandowska? Z naszych informacji wynika, że wyczekiwany przez kibiców termin porodu jest już naprawdę blisko.

Robert Lewandowski w grudniu pokonał bramkarza Atletico pięknym strzałem z rzutu wolnego. Gol nie wzbudził jednak tyle emocji ile to, co nastąpiło później. Polak w jednoznacznej „cieszynce” włożył palec do ust, a pod koszulkę wsadził piłkę. Te gesty oznaczają, że strzelec gola chce zadedykować trafienie swojemu nowonarodzonemu lub długo oczekiwanemu dziecku. Na wyjaśnienia musieliśmy czekać do końca meczu. Bayern pokonał Atletico, a Lewandowski wyznał, że jego żona, Ania Lewandowska jest w piątym miesiącu ciąży.

To było dokładnie 6 grudnia. Od tamtego dnia minęły cztery miesiące, więc Anna Lewandowska powinna już wkrótce zostać mamą. Kiedy? Czy od porodu dzielą nas tygodnie czy dni? Z naszych informacji wynika, że termin wyznaczony jest na końcówkę kwietnia, początek maja. Z niecierpliwością czekamy na potomka jednego z najlepszych napastników w historii piłki nożnej. Całej rodzinie kapitana reprezentacji Polski życzymy dużo zdrowia i uśmiechu.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: