SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Klara Lewandowska została ochrzczona!

Klara Lewandowska została ochrzczona!

12.07.2017, godz. 06:47
Robert i Anna Lewandowscy na randce na Sardynii
foto: Instagram

Klara Lewandowska już ochrzczona! Robert i Anna Lewandowscy zorganizowali ciche chrzciny dla ukochanej córeczki z dala od blasku fleszy. W ceremonii wzięła udział najbliższa rodzina i przyjaciele. Ważna dla Roberta, Anny i Klary Lewandowskich uroczystość odbyła się w Polsce.

Klara Lewandowska urodziła się 4 maja w Monachium. 2-miesięczna córeczka najsłynniejszej polskiej sportowej pary dużo czasu jednak spędziła w Polsce. To właśnie w naszym kraju odbyła się skromna ceremonia.

- Potwierdzam - Klara została ochrzczona. Ceremonia odbyła się w Polsce, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół - powiedziała "Super Expressowi" menedżerka Anny Lewandowskiej, Monika Rebizant.

Tuż po narodzinach Klary w mediach wybuchła dyskusja na temat miejsca, w którym dziecko przyjmie sakrament. Mówiło się o Niemczech, ale Lewandowscy są tak bardzo związani z rodzinnym krajem, że ochrzcili córeczkę w Polsce. Zresztą pokazali już Klarze ukochane miejsce - Warmię i Mazury (Lewandowscy mają okazałą posiadłość na Warmii).

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: