SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Koniec Krychowiaka w PSG! Trener radzi mu szukać nowego klubu

Koniec Krychowiaka w PSG! Trener radzi mu szukać nowego klubu

20.07.2017, godz. 18:25
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak foto: EAST NEWS

Grzegorz Krychowiak nie ma żadnej przyszłości w Paris Saint-Germain - to więcej niż pewne. Wcześniej spekulowano, że jest na wylocie, ale teraz potwierdził to trener Unai Emery. Dla "L'Equipe" szczerze mówił o sytuacji polskiego pomocnika. Nie owijał w bawełnę - zalecił mu, aby szukał sobie nowego klubu!

Pierwszy sygnał tego lata dla Grzegorza Krychowiaka, zwiastujący koniec jego kariery w PSG, pojawił się dość niedawno. Polak nie znalazł się na liście piłkarzy lecących do Stanów Zjednoczonych na przedsezonowe tournee. Do USA wybrała się cała pierwsza drużyna, a w domu zostali tylko ci, którzy nie sprawdzili się w trakcie sezonu. Oprócz Krychowiaka nie polecieli chociażby Jese Rodriguez czy też Hatem Ben Arfa. Również zostali uznani za transferowe niewypały.

Zobacz: Krychowiak może zapomnieć o transferze do Atletico. "Nie ten poziom"

Trener PSG Unai Emery w trakcie sezonu motywował Krychowiaka, aby ten walczył o skład i pokazał swoje umiejętności, ale wygląda na to, że stracił cierpliwość. Mówił o tym dla "L'Equpie".
- Rozmawiałem z Grzegorzem Krychowiakiem. On jest graczem, który może dać jakość w wielkiej drużynie. Jednak w PSG piłkarze po transferze powinni być w stanie pójść o krok dalej, ciągle się rozwijać. Tutaj nie jest tak samo jak w innych drużynach. Lepiej, żeby znalazł sobie inny zespół, który bardziej mu odpowiada - mówił bez ogródek Emery.

Co teraz? Krychowiak musi w najbliższym czasie znaleźć sobie nowy zespół, aby jak najszybciej skupić się na nowym wyzwaniu. Pojawiają się plotki o transferze Polaka do Hiszpanii, gdzie nasz pomocnik spisywał się znakomicie. Nie wiadomo jednak, czy możliwy jest powrót do Sevilli. Ostatnio zainteresowanie Krychowiakiem wyraziła Valencia.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: