SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Koniec problemów Grzegorza Krychowiaka? Włoscy giganci chcą pomóc Polakowi

Koniec problemów Grzegorza Krychowiaka? Włoscy giganci chcą pomóc Polakowi

22.02.2017, godz. 19:56
Grzegorz Krychowiak_1pub
Grzegorz Krychowiak foto: Getty Images

Problemy Grzegorza Krychowiaka mogą się wreszcie skończyć. Polskiemu pomocnikowi pomocną dłoń chcą podać kluby Serie A. Według tamtejszych mediów na Półwyspie Apenińskim nie brakuje zainteresowanych usługami 27-letniego pomocnika. AC Milan i AS Roma już szykują oferty, które pozwolą mu wrócić na boisko.

Nie tak wyobrażał sobie swój pobyt w Paryżu Grzegorz Krychowiak. To miał być krok naprzód w jego karierze, a tymczasem jest zupełnie odwrotnie. Piłkarz nie dostawał ostatnio szans od trenera Unaia Emery’ego i głównie przesiadywał na trybunach. Niedawno poprosił o dołączenie do zespołu rezerw PSG. To oznacza, że zobaczyć go będzie można na boiskach czwartej ligi. Pomyśleć, że niedawno Krychowiak wznosił puchar za zwycięstwo w Lidze Europy. Decyzja reprezentanta Polski jest jednak zrozumiała. Chce on zachować rytm meczowy, który pozwoli mu dobrze przygotować się do marcowego starcia reprezentacji z Czarnogórą.

Wiele wskazuje na to, że problemy Polaka nie pozostają bez echa również we Włoszech. Portal calciomercato.com poinformował, że transfer Krychowiaka rozważa kilka klubów Serie A. Serwis wskazuje na Romę i Milan, twierdząc, że te drużyny chętnie widziałyby go w swoich szeregach. Wcześniej w mediach mówiło się o zainteresowaniu Interu i Juventusu. Bez wątpienia Grzegorz Krychowiak cieszy się we Włoszech dobrą renomą. Może przenosiny do Italii okażą się dla niego zbawiennym lekarstwem?

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: