SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Koszula do karmienia Anny Lewandowskiej! Innowacyjny produkt podbija rynek

Koszula do karmienia Anny Lewandowskiej! Innowacyjny produkt podbija rynek

24.05.2017, godz. 18:40
ANNA LEWANDOWSKA
ANNA LEWANDOWSKA foto: Instagram

Na rynku pojawiła się specjalna koszula do karmienia przygotowana we współpracy z Anną Lewandowską. Produkt znacznie ułatwia karmienie dziecka piersią, a także zapewnia duży komfort zarówno maleństwu, jak i karmiącej. Odzież przygotowaną przez żonę Roberta Lewandowskiego może nabyć już każdy.

W czwartek miną trzy tygodnie od narodzin Klary Lewandowskiej. Jej dumna mama, Anna - żona Roberta Lewandowskiego, postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, by stworzyć coś, co powinno ułatwić życie każdej mamie. Na rynku pojawiłą się koszula do karmienia, którą przygotowano właśnie przy konsultacjach z polską sportsmenką.

Produkt jest innowacyjną propozycją dla każdej karmiącej mamy. Ma zapewniać obustronny komfort i bezpieczeństwo. Pracami nad koszulą przyglądała się sama Anna Lewandowska, służąc swoimi radami i pomysłami. Ekspertka w zakresie zdrowego stylu życia i młoda mama zarazem powinna wiedzieć najlepiej, czego potrzebują karmiące kobiety. Produkt dostępny jest już w internecie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: