SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Krychowiak może zapomnieć o transferze do Atletico. "Nie ten poziom"

Krychowiak może zapomnieć o transferze do Atletico. "Nie ten poziom"

18.07.2017, godz. 20:02
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak foto: EAST NEWS

Grzegorz Krychowiak nie poleciał na przedsezonowe tournee do Stanów Zjednoczonych z PSG, co może oznaczać tylko jedno - jest na wylocie z klubu. Ostatnio pojawiły się ciekawe wieści z Hiszpanii. Sprowadzeniem do siebie Polaka było ponoć zainteresowane Atletico Madryt. "Super Express" dowiedział się jednak, że ten klub nie bierze Krychowiaka pod uwagę.

Hiszpanie twierdzili, że Atletico Madryt jest mocno zainteresowane Krychowiakiem, który szuka nowego klubu. W La Liga Polak był znany z tego, że jako piłkarz Sevilli był waleczny i nieustępliwy. W ekipie z Andaluzji stał się gwiazdą, "żelaznymi płucami", ulubieńcem trenera Unaia Emery'ego. Ten sam szkoleniowiec wziął Polaka ze sobą do Paryża, ale w PSG już nie stawiał na "Krychę". Posadził go na ławce rezerwowych, a teraz jasno dał do zrozumienia, żeby szukał nowego klubu.

Zobacz: Grzegorz Krychowiak kończy wakacje. Tak polski Magellan zwiedzał świat [GALERIA]

Krychowiak został we Francji, podczas gdy czołowi zawodnicy wicemistrza Ligue 1 szykują się do nowego sezonu w Stanach Zjednoczonych. W Hiszpanii pamiętają jednak, jak dobrym piłkarzem jest reprezentant Polski, dlatego plotki o przenosinach do Aletico nie były wyssane z palca. Trener Diego Simeone lubi walczaków pokroju Krychowiaka, którzy zostawiają serce na boisku.

My dowiedzieliśmy się, że nie ma tematu transferu Krychowiaka do Aletico. Ekipa z Madrytu zdecydowanie i w dość brutalny sposób ucięła plotki. Gdzie w takim razie trafi kadrowicz Adama Nawałki? Musi czekać na inne, ale tym razem poważnie zainteresowane drużyny.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: