SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Krychowiak zaśpiewał Szczęsnemu urodzinowe 100 lat. To trzeba zobaczyć!

Krychowiak zaśpiewał Szczęsnemu urodzinowe 100 lat. To trzeba zobaczyć!

20.04.2017, godz. 07:20
Wojciech Szczęsny zażartował z Grzegorza Krychowiaka. Jest riposta!
foto: Instagram

Po raz kolejny pomocnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak pokazał, jak duży dystans ma do siebie. W mediach społecznościowych udostępnił nagranie na którym tańczy i śpiewa. Muzyczną niespodziankę przygotował dla dobrego znajomego z polskiej kadry, bramkarza Wojciecha Szczęsnego.

18 kwietnia Szczęsny obchodził 27 urodziny. Dzień później Krychowiak opublikował 18-sekundowy film, w którym zaśpiewał dla solenizanta życząc mu 100 lat. Piłkarze znają się doskonale, bo razem występowali w różnych zespołach reprezentacji Polski: od juniorów do pierwszej kadry.

Nagranie naszego kadrowicza zrobiło furorę. Kapitan Lechii Gdańsk Sebastian Mila skomentował występ kolegi słowem "Znakomite". Nasza mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk napisała "pięknie! Grzegorz Krychowiak już wiemy co będziesz robił w przyszłości po karierze. Sto lat Wojciech Szczęsny". Pod wrażeniem nagrania była także żona solenizanta, piosenkarka Marina Łuczenko-Szczęsna, która napisała na instagramie "Padłam na twarz, ahahahahahaah. Krycha jesteś najlepszy".

Jak oceniacie wokalne i taneczne umiejętności Krychowiaka? Kariera solowa przed nim?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: