SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Kuba Wojewódzki w swoim żywiole. Oszukał fanów w sprawie dziecka Lewandowskich [ZDJĘCIE]

Kuba Wojewódzki w swoim żywiole. Oszukał fanów w sprawie dziecka Lewandowskich [ZDJĘCIE]

05.05.2017, godz. 16:48
Kuba Wojewódzki
foto: © AKPA

Kuba Wojewódzki nie mógł się powstrzymać. On także musiał dorzucić swoje trzy grosze do tematu narodzin Klary Lewandowskiej. Dziennikarz w swoim stylu zakpił z internautów, sprawdzając ich czujność i poczucie humoru. Ciekawe tylko co na to świeżo upieczeni rodzice, Anna i Robert Lewandowscy?

4 maja wraz z narodzinami córki Roberta Lewandowskiego świat ogarnęła prawdziwa gorączka. Klara Lewandowska znalazła się na ustach całego kraju i wypełniła każdą możliwą przestrzeń dyskusji w mediach i internecie. Do młodych rodziców zaczęły napływać setki gratulacji oraz ciepłych i miłych słów. Pogratulował także Kuba Wojewódzki, ale uczynił to w swoim stylu.

Król TVN-u zamieścił na Facebooku zdjęcie, które rzekomo miało być pierwszą fotografią maleństwa Lewandowskich.

- TYLKO U MNIE ! Pierwsze zdjęcie Klary Lewandowskiej ! Prosimy nie kopiować ! – głosił dumnie opis.

Internauci nie dali się zwieść. Wyczuli blef i natychmiast sprawdzili źródło zamieszczonego zdjęcia. Wtedy wyszło na jaw, że to kolejny żart Wojewódzkiego. Ciekawe, czy dowcip dziennikarza wzbudził jakieś emocje u samych Lewandowskich? Szczęśliwi rodzice muszą uzbroić się w cierpliwość, bo pewnie takich chwytów będzie jeszcze w sieci co nie miara.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: