SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Lewandowscy na Warmii. Robert bawi Klarę, Ania trenuje [ZDJĘCIA]

Lewandowscy na Warmii. Robert bawi Klarę, Ania trenuje [ZDJĘCIA]

16.06.2017, godz. 19:00
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Kiedy Anna Lewandowska ćwiczy Robert Lewandowski bawi Klarą. foto:

Wreszcie mają czas tylko dla siebie. Robert (29 l.), Anna (29 l.) i Klara (1 mies.) Lewandowscy odpoczywają w rezydencji na Warmii. Jak widać na zdjęciach, zwyczajny odpoczynek w Polsce cenią bardziej niż wyjazdy w ciepłe kraje.

To wakacje jak z bajki. Delikatny szum lasu, urokliwe jezioro obok domu, chwila oddechu po ciężkim sezonie piłkarskim i intensywnych chwilach w życiu prywatnym. Lewandowscy, którzy w 2007 roku poznali się właśnie na Warmii, od kilku lat w czasie letniego urlopu udają się właśnie do posiadłości na północy Polski. Tym razem wyprawa jest dla nich wyjątkowa, bo po raz pierwszy odpoczywają tam we trójkę.

Robert wreszcie może sprawdzić się w roli pana domu. Nie spuszcza z oczu pociechy, nosi Klarę na rękach, z dumą pokazuje córeczce jeden z najpiękniejszy regionów Polski. Dzięki jego wyjątkowej opiekuńczości szczęśliwa mama, Ania Lewandowska, ma więcej czasu dla siebie i po porodzie na dobre wróciła do aktywności fizycznej. Ich sielanka potrwa do końca czerwca. 1 lipca Lewandowski wraca do treningów, więc najgorętsza polska rodzina przeniesie się do domu w Monachium.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: