SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Lewandowski, Vidal i Thiago zaatakowali sędziów? Bayern skomentował sprawę

Lewandowski, Vidal i Thiago zaatakowali sędziów? Bayern skomentował sprawę

19.04.2017, godz. 18:17
Robert Lewandowski i Arturo Vidal
Robert Lewandowski i Arturo Vidal foto: EAST NEWS

Hiszpańskie media informowały, że po przegranym meczu Ligi Mistrzów z Realem piłkarze Bayernu wtargnęli do szatni sędziów i obrażali ich za skandaliczne decyzje. W trzyosobowej grupce agresywnych zawodników miał być Robert Lewandowski. Niemiecki klub szybko i stanowczo skomentował sprawę. Czy doszło do ataku piłkarzy Bayernu?

Bayern Monachium błyskawicznie uciął wszelkie spekulacje. Przedstawiciele klubu stanowczo podkreślili, że żaden z piłkarzy nie zaatakował sędziów po spotkaniu. Nie doszło też do obraźliwych krzyków, które miały być skierowane w stronę arbitrów. Nie musiała również interweniować policja, jak to opisywali dziennikarze "Marki".

Hiszpanie twierdzili, że 20 minut po meczu z Realem Robert Lewandowski, Arturo Vidal i Thiago Alcantara w dosadny sposób wyrazili swoje niezadowolenie decyzjami sędziów.

Wydaje się, że faktycznie nie doszło do ataku piłkarzy na Viktora Kassaiego (arbitra głównego) i spółkę. Oprócz zdementowania doniesień prasy przez Bayern ważne jest także stanowisko Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) w tej sprawie. Organizacja zaznaczyła, że nie zostały wszczęte żadne procedury dyscyplinarne.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: