Ligue 1: Gol Mariusza Stępińskiego, debiut Igora Lewczuka [WIDEO]

2016-09-18 14:21

Polska kolejka we francuskiej ekstraklasie, czyli Ligue 1. Paris Saint-Germain z Grzegorzem Krychowiakiem wróciło na zwycięską ścieżkę, pierwszą bramkę we Francji zdobył Mariusz Stępiński, a Igor Lewczuk zadebiutował w barwach Żyrondystów z Bordeaux!

Mariusz Stępiński w drugim swoim występie w barwach Kanarków z Nantes zdobył swoją pierwszą bramkę. Napastnik ukąsił w spotkaniu z Nancy, a jego drużyna przerwała serię trzech porażek. Spotkanie z Nancy zakończyło się remisem 1:1. Nantes jest osiemnaste w tabeli, a Nancy tuż nad nimi.
Debiutu w barwach Bordeaux doczekał się pozyskany z Legii obrońca Igor Lewczuk. Żyrondyści ulegli jednak Agners 0:1. Bordeaux jest piąte. W tabeli prowadzi Monaco Kamila Glika, które pewnie pokonało Stade Rennais 3:0.W pogoń ruszył mistrz Francji - Grzegorz Krychowiak zagrał od pierwszej minuty, a PSG rozniosło na wyjeździe Caen 6:0.