Glik nabije guza obywatelom

Autor: East News Glik nabije guza Obywatelom

Ligue 1: AS Monaco utrzymało fotel lidera. Kamil Glik trafił do siatki rywali [WIDEO]

2017-02-25 19:58

AS Monaco wygrało kolejny mecz ligowy i utrzymało pozycję lidera. Znaczny wkład w zwycięstwo swojego zespołu miał Kamil Glik. Polak strzelił pierwszą bramkę w meczu, a ostatecznie AS Monaco pokonało na wyjeździe EA Guingamp 2:1. Glik i spółka wciąż pozostają liderami Ligue 1, mając trzy punkty przewagi nad drugą Niceą.

Obrońca reprezentacji Polski zdobył bramkę w 24. minucie spotkania. Glik wykorzystał złe zachowanie defensywy rywala i przytomnie umieścił piłkę w siatce z najbliższej odległości. Dzięki trafieniu Polaka drużynie Monaco grało się zdecydowanie łatwiej. W końcówce zdobyli jeszcze jedną bramkę i w świętowaniu zwycięstwa nie przeszkodził im gol Guingamp z 90. minuty meczu.

Kamil Glik Goal Monaco vs Guingamp (0-1) HD 25... przez anda95